MENU
kristina-sabaliauskaite-fotografe-asmenines-fotosesijos

ATSILIEPIMAI

Kristina - nuostabu, nerealu ir visaip kaip uuuuu!!!! Nežinau kaip, bet tu matai žmones iš jų gražiausių pusių ir tai įamžindama, leidi moterims (ypač moterims) pasijausti ypatingai gražiomis. Tai nuostabus dienos SPA, nekantrus laukimas su jauduliu ir džiaugsmo antplūdis sulaukus rezultato. Labai labai ačiū!

- Aušra

"Aš sužavėta... Ne tik aš - visi, kas jau spėjo pamatyti šias nuotraukas! Jeigu atvirai - taip, žiūrėti į save visada sudėtinga. Visada matai kažkokius trūkumus, kurių kiti nemato. Bet nepaisant to, aš pirmą kartą gyvenime, žvelgdama į savo nuotraukas, suprantu, kad absoliučiai nė vienos jų nesigėdyčiau niekam parodyti, nes visur ten AŠ. Absoliučiai tikra AŠ, tokia, kokia esu, su visais savo privalumais ir trūkumais, su visomis savo emocijomis ir abejingumu... Absoliučiai su viskuo! Žinai, kuo labiausiai negaliu atsistebėti..? Kad kiekvienoje nuotraukoje tu sugebėjai atskleisti vis kitokią emociją. Kad visos jos tokios skirtingos, nors iš principo turėjo būti tokios vienodos! Aš sužavėta. Tikrai, nuoširdžiai, ir net iki graudulio jautriai. Todėl AČIŪ Tau, kad tu tokia talentinga. Ačiū man, kad aš Tave atradau. Ačiū mums, kad mums buvo taip gerą praleisti tą dieną drauge ir įamžinti tai, kas liks amžinai." 

- Auksė

"Norėjome nuoširdžiai padėkoti už nuostabias nuotraukas! Esame labai laimingi! Taip gražiai pagavote mūsų nuotaiką ir tos dienos džiaugsmą! Jau pirmojo susitikimo metu supratome, kad Jūs - mūsų žmogus. Buvo labai gera ir lengva su Jumis bendrauti. Ačiū už nepakartojamas emocijas ir įamžintas akimirkas!"

- Vita ir Vilius

"Kristina, vienintelis dalykas, kuri dabar labai norėčiau padaryti - tave taip stipriai apkabinti!!! Dar niekada nepatyriau tokio pojūčio, žiūrėdama i mano vyro ir mudviejų nuotraukas...Aš kaip maža mergaitė verkiau iš džiaugsmo ir susižavėjimo - nesupratau, ar dėl savo vyro, ar dėl to, kaip viskas jautriai įamžinta...Ko gero - dėl visko. Žinok, kad Dievas tau davė dovaną fotografuoti!!!"

- Aušra ir Ramūnas

Susitikom pirmą kartą ir tikrai žinau, kad čia tik pradžių pradžia :) be galo šilta, paprasta, įkvepianti fotografė!

Rasa

CLOSE
KONTAKTAI