MENU

Headshot

"ekspress"

Sveiki atvykę į headshot’ fotografijos pasaulį, kur įtraukianti profilio nuotrauka gali sustiprinti jūsų įvaizdį internete ir palikti patį geriausią įspūdį profesiniuose ir socialiniuose tinkluose! Ši "ekspress" fotosesija yra kaip tik tau, jei užtenka vos kelių nuotraukų ir procesas turėtų vykti greitai ir sklandžiai. Būk tikras, mano misija šią patirtį padaryti kuo malonesnę ir pritaikytą individualiai tavo poreikiams.

Verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
aktoriaus portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
Verslo portretai
verslo portretai

Kodėl reikalingas verslo portretas?

Posakis „Nevertink knygos pagal jos viršelį“ šiandieniniame pasaulyje prarado savo aktualumą. Realybė tokia – mus visus vertina, pastebi pagal tai, kaip atrodome. Ypač, kai tai susiję su darbinėmis situacijomis, pavyzdžiui, darbo pokalbiais, ryšių užmezgimu ar plėtimu – turime visai nedaug laiko padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Įvaizdinės, portretinės nuotraukos jau seniai nebėra tik verslo klasės žmonių reikalas. Jei norite, kad su jumis elgtųsi kaip su profesionalu, turėtumėte atrodyti kaip profesionalas.

Priversite personalo atrankos specialistus, potencialius darbdavius ir svarbius kontaktus atidžiau į jus pažiūrėti, jei nuotrauka, kuria dalinsitės, bus aukštos raiškos ir vizualiai maloni. Nedidelė finansinė investicija į profesionalias nuotraukas rodo, kad rimtai vertinate save ir savo karjerą. Štai kodėl taip svarbu visuomet atrodyti profesionaliai, tiek susitikus „akis į akį“, tiek virtualioje erdvėje.

D.U.K.

Kuo skiriasi HEADSHOT/VERSLO PORTRETO fotosesija nuo PERSONAL BRANDING fotosesijos?

“Headshot” fotosesijos metu portretas komponuojamas tik vos žemiau pečių (jis gali būti asmeninis, korporatyvinis arba aktoriaus). Puikiausias headshot pavyzdys būtų "Linkedin" tinklo profilio nuotrauka. “Personal Branding” fotosesija yra kur kas platesnės stilistikos. Tai ne tik portretas vos žemiau pečių, bet ir visas įvaizdis. Naudojame daugiau kūno kalbos, detalių bei įvairesnį komponavimą.

Ką reikia žinoti apie makiažą?

Profesionalus makiažas būtinas visoms moterims. Specialus, fotosesijai tinkamas makiažas atliekamas studijoje. Makiažas pritaikomas pagal apšvietimą, kurį naudojame. Paprastai kuriame natūralų įvaizdį, kad atrodytumėte gaiviai ir natūraliai. Jei norite kiek ryškesnio makiažo, mielai tai įgyvendinsime. Vyrams grimas rekomenduojamas, bet nėra būtinas.

Per kiek laiko atiduodate nuotraukas?

Nuotraukos pateikiamos 5 darbo dienų laikotarpyje. Už papildomą kainą yra galimybė įsigyti nuotraukas skubos tvarka.

01
02

Ar pasirūpinate plaukų šukavimu?

Prašome, kad mūsų klientai/ės atvyktų jau su sutvarkytais plaukais. Žinoma, mūsų vizažstė jums padės paruošti plaukus fotografavimui, o mes aptarsime, ką norite daryti su plaukais dar iki prasidedant fotosesijai. Jei reikia iš esmės sutvarkyti plaukus, pvz., jei jūsų plaukai garbanoti, o fotografuotis norite tiesiais plaukais arba atvirkščiai, mūsų makiažo meistras gali paprašyti sumokėti papildomai už paslaugą. Svarbu, kad tai aptartume iš anksto.

Nejaukiai jaučiuosi prieš objektyvą, ar patariate dėl pozavimo?

Tuo visada pasirūpinu aš – geras kampas ne tik atskleidžia jūsų geriausius bruožus, bet ir leidžia jaustis patogiai. Jums asmeniškai pritaikytas apšvietimas sukuria geriausią jūsų portreto versiją pritaikytą būtent pagal jūsų veido bruožus.

Ką apsirengti?

Galite atsinešti keletą skirtingų aprangos variantų. Svarbiausia taisyklė – tie drabužiai jums turi patikti! Jei su pasirinktais drabužiais nesijausite patogiai, tikėtina, kad ir nuotraukose tai matysis. Verslo klientai gali atsinešti keletą švarko, baltinių, kaklaraiščio derinių, moterys – keletą palaidinių, suknelių ar švarkelio derinių. Siūlau atsinešti keletą skirtingų modelių, spalvų ir kaklo papuošalų. Puikiai tinka sąsagos, smulkūs auskarai arba paprastas vėrinys. Kabantys arba dideli papuošalai paprastai traukia per daug dėmesio. Jei nešiojate akinius ir turite keletą porų, galite atsinešti juos visus, kad nustatytume atspindžio faktorių.

02
02

PASLAUGOS IR KAINOS

verslo portretas

Fotosesijos kaina – 130 Į šią paslaugą įeina:

  • Fotosesija iki 1 val.
  • Laikas skirtas tik tau ir nuolatinė navigacija į pozavimą naudojant tam tikras technikas. 
  • Skirtingi fonai ir apšvietimai siekiant išgauti skirtingas stilistikas ir nuotraukų įvairovę.
  • Įskaičiuota profesionalios studijos nuoma.
  • Nuotraukų išklotinės pateikimas atrankai.

Nuotraukos į fotosesijos kainą nėra įskaičiuotos, jos perkamos atskirai. Mokėsite tik už tas nuotraukas, kurių norėsite.

Vienos nuotraukos kaina – 20 

SVARBU: verslo portreto fotosesijos įmonėms bei grupėms derinamos individualiai, joms yra taikomos kiekio nuolaidos.   

Nerandate tinkamos datos?

Šio tipo fotosesijos grupuojamos tik tam tikromis mėnesio dienomis, todėl jų skaičius yra ribotas. Jei kalendoriuje nerandate tinkamo laiko fotosesijai, rekomenduoju registruotis e-mail priminimui apie naujai skelbiamus arba atsilaisvinusius fotosesijų laikus.

CLOSE
KONTAKTAI