MENU
verslo portretai

Kodėl reikalingas verslo portretas?

Posakis „Nevertink knygos pagal jos viršelį“ šiandieniniame pasaulyje prarado savo aktualumą. Realybė tokia – mus visus vertina, pastebi pagal tai, kaip atrodome. Ypač, kai tai susiję su darbinėmis situacijomis, pavyzdžiui, darbo pokalbiais, ryšių užmezgimu ar plėtimu – turime visai nedaug laiko padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Įvaizdinės, portretinės nuotraukos jau seniai nebėra tik verslo klasės žmonių reikalas. Jei norite, kad su jumis elgtųsi kaip su profesionalu, turėtumėte atrodyti kaip profesionalas. Priversite personalo atrankos specialistus, potencialius darbdavius ir svarbius kontaktus atidžiau į jus pažiūrėti, jei nuotrauka, kuria dalinsitės, bus aukštos raiškos ir vizualiai maloni.

Nedidelė finansinė investicija į profesionalias nuotraukas rodo, kad rimtai vertinate save ir savo karjerą. Štai kodėl taip svarbu visuomet atrodyti profesionaliai, tiek susitikus „akis į akį“, tiek virtualioje erdvėje. Ir nors daugelis į karjerą orientuotų žmonių supranta verslo aprangos svarbą bendraujant „akis į akį“, labai nedaugeliui pavyksta išlaikyti tą patį profesionalumą internete – vietoje, kur verslo kontaktai dažniausiai jus pamato pirmiau nei realybėje. Trys dalykai niekada negrįžta atgal: laikas, žodis, galimybė. Todėl nepraraskite galimybės padaryti gerą pirmąjį įspūdį.

D.U.K.

Ką apsirengti?

Galite atsinešti keletą skirtingų aprangos variantų. Svarbiausia taisyklė – tie drabužiai jums turi patikti! Jei su pasirinktais drabužiais nesijausite patogiai, tikėtina, kad ir nuotraukose tai matysis. Verslo klientai gali atsinešti keletą švarko, baltinių, kaklaraiščio derinių, moterys – keletą palaidinių, suknelių ar švarkelio derinių. Siūlau atsinešti keletą skirtingų modelių, spalvų ir kaklo papuošalų. Puikiai tinka sąsagos, smulkūs auskarai arba paprastas vėrinys. Kabantys arba dideli papuošalai paprastai traukia per daug dėmesio. Jei nešiojate akinius ir turite keletą porų, galite atsinešti juos visus, kad nustatytume atspindžio faktorių.

Ką reikia žinoti apie makiažą?

Makiažas fotosesijai nėra būtinas, tačiau labai rekomenduotinas visoms moterims. Specialus, fotosesijai tinkamas makiažas atliekamas studijoje. Makiažas pritaikomas pagal apšvietimą, kurį naudojame. Paprastai kuriame natūralų įvaizdį, kad atrodytumėte gaiviai ir paprastai. Jei norite kiek ryškesnio makiažo, mielai tai įgyvendinsime.

Ar reikia grimo vyrams?

Vyrams grimo nerekomenduojame, tačiau, jei pageidaujate, mūsų makiažo meistras gali jus šiek tiek pagrimuoti. Jei nerimaujate dėl odos nelygumų, galime jus nuraminti, nes nuotraukas profesionaliai retušuojame.

01
02

Ar pasirūpinate plaukų šukavimu?

Prašome, kad mūsų klientai/ės atvyktų jau su sutvarkytais plaukais. Žinoma, mūsų vizažstė jums padės paruošti plaukus fotografavimui, o mes aptarsime, ką norite daryti su plaukais dar iki prasidedant fotosesijai. Jei reikia iš esmės sutvarkyti plaukus, pvz., jei jūsų plaukai garbanoti, o fotografuotis norite tiesiais plaukais arba atvirkščiai, mūsų makiažo meistras gali paprašyti sumokėti papildomai už paslaugą. Svarbu, kad tai aptartume iš anksto.

Nejaukiai jaučiuosi prieš objektyvą, ar patariate dėl pozavimo?

Tuo visada pasirūpinu aš – geras kampas ne tik atskleidžia jūsų geriausius bruožus, bet ir leidžia jaustis patogiai. Jums asmeniškai pritaikytas apšvietimas sukuria geriausią jūsų portreto versiją pritaikytą būtent pagal jūsų veido bruožus.

Per kiek laiko atiduodate nuotraukas?

Nuotraukos pateikiamos 10 darbo dienų laikotarpyje. Už papildomą kainą yra galimybė įsigyti nuotraukas skubos tvarka.

02
02

PASLAUGOS IR KAINOS

verslo portretas

Klientams, norintiems pasidaryti įvaizdinio portreto  nuotraukų, siūlau apie 0,45 – 1,5 val trunkančią fotosesiją. Jos metu galime sukurti keletą įvaizdžių keičiant aprangą, apšvietimą bei foną. Tokiu būdu turėsite įvairesnių nuotraukų, reikalingų rinkodaros tikslams.

  • Fotosesijos kaina – 70€ 

 

Nuotraukos perkamos atskirai ir į fotosesijos kainą nėra įskaičiuotos. Jos pateikiamos patogia elektroninės galerijos sistema, kurioje galite savarankiškai pirkti nuotraukų tiek, kiek norite. Taikoma kiekio nuolaida. Nuotraukos galerijoje talpinamos 6 mėn.

  • 1 nuotraukos kaina – 20€.

Rezervuojant fotosesijos laiką, mokamas 30€ negrąžinamas užstatas.

CLOSE
KONTAKTAI