MENU

Kaip pasiruošti verslo portreto fotosesijai

2020-06-16

Verslo portretai

Įvaizdinio portreto / HEADSHOT metu matoma tik viršutinė kūno dalis, todėl svarbiausia žinoti, kur bus naudojama ši nuotrauka. Ar jos reikia aktorių atrankai ar asmeninio verslo puslapiui? Pagalvokite, ką matydami nuotrauką norės pamatyti kiti – šukuosena, makiažas ir apranga turi tai atspindėti. Svarbiausia nuotraukoje jūsų pačių asmenybė, joje turėtumėte atrodyti taip, kaip atrodote įprastai kiekvieną dieną savo darbe ar kitoje veikloje.

 

  1. Dėvėkite drabužius, kuriuos rinktumėtės eidami megzti naujų ryšių arba į pirmąjį susitikimą su klientais
  2. Veido išraiška turėtų būti maloni, tokia, kuri kviestų žmones pasikalbėti.
  3. Bent 60% nuotraukos turi sudaryti jūsų veidas. Tad nuotrauka turi būti daryta iš arti ir jūsų veidas turi gerai matytis.
  4. Jokio blaškančio fono – įsitikinkite, kad esate nuotraukos dėmesio centre.
  5. Pasirinkite nuotrauką, kuri atspindi jus.

 

Apranga 

 Galite atsinešti keletą skirtingų aprangos variantų. Svarbiausia taisyklė – tie drabužiai jums turi patikti! Jei su pasirinktais drabužiais nesijausite patogiai, tikėtina, kad ir nuotraukose tai matysis. Verslo klientai gali atsinešti keletą švarko, baltinių, kaklaraiščio derinių, moterys – keletą palaidinių, suknelių ar švarkelio derinių. Siūlau atsinešti keletą skirtingų modelių, spalvų ir kaklo papuošalų. Puikiai tinka sąsagos, smulkūs auskarai arba paprastas vėrinys. Kabantys arba dideli papuošalai paprastai traukia per daug dėmesio. Jei nešiojate akinius ir turite keletą porų, galite atsinešti juos visus, kad nustatytume atspindžio faktorių.

Visada rekomenduoju turėti tamsų ir šviesų drabužių derinį. Tamsus labai gražiai dera tamsiame fone, šviesus – šviesiame.  Kiti spalvų variantai gali būti tiek neutralūs, tiek pasteliniai arba – ryškūs!

Netinka raštuoti arba stambiai marginti audiniai. Tokiu atveju pametamas dėmesys jūsų veido išraiškai ir akims, kurios pasakoja visą mūsų asmenybės istoriją.  

Moterims rekomenduoju būti atsargiomis su palaidinėmis be rankovių. Išskyrus tuo atveju, jei išties esate liekno ir smulkaus kūno sudėjimo.

Makiažas 

Makiažas fotosesijai nėra būtinas, tačiau labai rekomenduotinas visoms moterims. Specialus, fotosesijai tinkamas makiažas atliekamas studijoje. Makiažas pritaikomas pagal apšvietimą, kurį naudojame. Paprastai kuriame natūralų įvaizdį, kad atrodytumėte gaiviai ir paprastai. Jei norite kiek ryškesnio makiažo, mielai tai įgyvendinsime.

Daugiau informacijos apie makiažą galima rasti šioje nuorodoje: Makiažas asmeninei fotosesijai

 

Plaukai

Prašome, kad mūsų klientai/ės atvyktų jau su sutvarkytais plaukais. Žinoma, mūsų vizažstė jums padės paruošti plaukus fotografavimui, o mes aptarsime, ką norite daryti su plaukais dar iki prasidedant fotosesijai. Jei reikia iš esmės sutvarkyti plaukus, pvz., jei jūsų plaukai garbanoti, o fotografuotis norite tiesiais plaukais arba atvirkščiai, mūsų makiažo meistras gali paprašyti sumokėti papildomai už paslaugą. Svarbu, kad tai aptartume iš anksto.

 

Vyrai 

 Vyrams grimo nerekomenduojame, tačiau, jei pageidaujate, mūsų makiažo meistras gali jus šiek tiek pagrimuoti. Jei nerimaujate dėl odos nelygumų, galime jus nuraminti, nes nuotraukas profesionaliai retušuojame.

CLOSE
KONTAKTAI