MENU

Makiažas asmeninei fotosesijai

2018-09-11

M.U.A

Gavusi užklausą Jūsų portreto fotografijai, neretai sulaukiu įvairiu klausimų dėl makiažo paslaugų. Todėl su visažiste Agne Valaitiene nusprendėme į pagrindinius iš jų trumpai atsakyti. Labai tikimės, kad tai padės Jums besiruošiant asmeninei fotosesijai!

  

 

 

 

 • Kodėl asmeninei fotosesijai reikalingas profesionalus makiažas?

 1.  Profesionalus makiažas suteikia daugiau pasitikėjimo savimi prieš foto objektyvą.
 2. Fotografuojantis labai svarbu graži ir lygi veido oda.
 3. Visažistai akių paryškinimui naudoja įvairias technikas, šešėliavimą ir pridėtines blakstienas, kad esant stipriam apšvietimui makiažas išliktų ryškus nuotraukose.
 • Noriu atrodyti nuotraukose natūraliai. Ar šiuo atveju man reikalingas makiažas?

 Realybėje makiažas turi būti daug ryškesnis, nes fotografui, naudojant dirbtinį apšvietimą ir blykstes, makiažo ryškumas prigęsta. Kadangi visažistas tai žino, atlieka reikiamo intensyvumo makiažą. Taigi, net ir norint atrodyti itin  natūraliai nuotraukoje, reikalingas profesionaliai atliktas makiažas. Tam pakanka vos vienos valandos ir nuotraukoje Jūs atrodysite tobulai.

 

 • Ar galiu pasidaryti makiažą pati?

 Net kuriant labai natūralų įvaizdį ar nuotraukas formaliam, darbo stiliui, oda turi būti nepriekaištinga. Kadangi pačiai sudėtinga tai padaryti ir reikia turėti bent keletą specialių priemonių, daug patogiau leisti specialistui atlikti veido odos padengimą, paslėpti trūkumus, modeliuoti veido kontūrus.

 

 • Kur ir kiek laiko užtrunka makiažo paslaugos?

 Pasiruošti fotosesijai dabar kaip niekad paprasta! Kol fotografė reguliuoja studijos apšvietimą, Jūs čia pat mėgaujatės profesionaliu makiažu. Visažistė atvyksta į vietą su priemonių arsenalu ir paruošia Jus fotografavimuisi. Makiažas trunka apie 1 val. Papildomai galima sutvarkyti ir plaukus (apie 30 min.).

 

 • Kokį makiažo variantą ir stilių parinksite?

 Fotosesijos įvaizdis daugiausia priklauso nuo Jūsų. Tad laukdama fotografavimosi dienos, galite pasidomėti  mados tendencijomis ir išsirinkti Jums patikusių įvaizdį. Kita vertus, nuotraukos atsiminimui išliks ilgam, todėl galite atsipalaiduoti ir pasitikėti fotografo komanda, kuri parinks ir pritaikys individualiai Jums geriausiai tinkantį makiažą ir šukavimą.

 

 •  Ar galimi keli makiažo variantai?

 Makiažas fotosesijai gali būti įvairus – atliekamas atsižvelgiant į Jūsų  pageidavimus bei fotosesijos stilių. Jei sunku apsispręsti, kokį makiažą pasirinkti arba reikia kelių skirtingų įvaizdžių, vienos fotosesijos metu galima keisti ir makiažą, ir šukavimą. Tokiu būdu turėsite daug skirtingų nuotraukų įvairiems tikslams. Ši paslauga papildomai kainuoja 20 eur/val.

 

 • Šeimos fotosesija. Ar reikalingas makiažas vyrui, vaikams ir pan.?

 Planuojant šeimos fotosesiją, grimo paslaugas galima užsakyti ir vyrui, vaikučiams ar kitiems šeimos nariams. Tai nėra būtina, bet labai padidina fotosesijos kokybę. Šis grimas atliekamas greitai, iš esmės siekiant sukurti lygios veido odos efektą, kad fotografuojami asmenys  kuo geriau atspindėtų šviesą ir nuotraukose atrodytų maksimaliai gerai. Šios paslaugos kaina taip pat 20 eur/val.

 

 • Kur vykdoma asmeninė fotosesija?

Mūsų studija yra Kaune, tačiau, Jūsų pageidavimu,  galima fotografuotis ir kitoje vietoje.

 

 

 

 

asmenine fotosesija su makiazu

1 pvz. (fotografuota dienos šviesoje). Pirmoje nuotraukoje modelis be makiažo, antroje – natūralus ir kitos jo variacijos.

 

 

asmenine fotosesija kaune asmenine fotosesija kaina asmenine fotosesija su makiazu kaune

2 pvz (fotografuota su studijinėmis blykstėmis)  Pirmoje nuotraukoje modelis be makiažo, antroje – natūralus ir kitos jo variacijos.

 

APIE

visaziste Agne Valaitiene

"Ypatingą makiažo kūrimo filosofiją man perteikė vizažo studijos Paryžiuje. Čia gavau labai tvirtus specialybės pagrindus, tokius kaip skirtingos makiažo technikos, veido morfologija ir jos modeliavimas, meistriškas produktų pritaikymas pagal veido odą, spalvotyra. Nuostabi, įkvėpimu alsuojanti šio miesto aplinka, žmonės, intensyvi praktika televizijos ir mados renginių užkulisuose tapo neįkainojama patirtimi, kuria iki šiol su didžiausiu malonumu dalijuosi kurdama rafinuotą šventinį ar įspūdingą fotomakiažą, konsultuodama kosmetikos priemonių pasirinkimo klausimais ir vesdama individualias bei grupines makiažo pamokas"

- vizažistė Agnė Valaitienė

CLOSE
KONTAKTAI