MENU
Asmeninio prekės ženklo portretas
verslo portretas
verslo portretas
Verslo portretas
fotosesija
asmeninio prekės ženklo fotosesija
kristina-sabaliauskaite-fotografe-asmenines-fotosesijos
personal Branding portrait
verslo portretai
Personal branding fotosesija
asmeninio prekės ženkolo fotosesija
Personal Branding
Verslo portretas
Verslo portretas
Verslo portretas

Personal Branding

Personal branding’o (Asmeninio prekės ženklo) portretas - Jūsų asmeninio įvaizdžio reprezentacija socialiniuose tinkluose. Fotosesijos metu svarbu atskleisti asmens savitumą ir unikalumą, tai kas labiausiai pabrėžia Jus kaip asmenybę ir Jūsų skleidžiamą žinutę. Fotosesijos stilistika gali būti labai įvairi - nuo meninės iki komercinės, tai kas tinka Jums labiausiai!

Kodėl reikalinga Asmeninio prekės ženklo fotosesija?

Asmeninis prekės ženklas, tai išskirtinumas, kuris sukuria pasitikėjimą. Kitaip tariant, tai yra asmens savitumas, unikalumas ir pojūtis, kuris lieka susidūrus su Jumis. Ir ypač svarbu kaip save pateikiate vizualiai - fotografijoje. Fotosesijos metu siekiame pabrėžti Jus kaip asmenybę, su tuo, kokią veiklą vykdote ir ko siekiate. Svarbu iškomunikuoti Jūsų skleidžiamą žinutę. Profesionalios nuotraukos padės atskleisti asmeninio prekės ženklo išskirtinumą, sustiprinti įvaizdį socialiniuose tinkluose bei internetinėje erdvėje.

Nesirūpinant asmeniniu prekės ženklu, netenkama galimybės reprezentatyviai pristatyti save ir savo siūlomus produktus ar paslaugas tikslinei auditorijai ir taip pritraukti naujų klientų. Norint sėkmingai vystyti prekės ženklą rekomenduoju iš pradžių dėmesį skirti vizualiniam pateikimui. Nedidelė finansinė investicija į profesionalias nuotraukas rodo, kad rimtai vertinate savo sukurtą asmeninį prekės ženklą. Štai kodėl taip svarbu visuomet atrodyti profesionaliai, tiek susitikus “akis į akį”, tiek virtualioje erdvėje.

D.U.K.

Kuo skiriasi HEADSHOT/VERSLO PORTRETO fotosesija nuo PERSONAL BRANDING fotosesijos?

“Headshot” fotosesijos metu portretas komponuojamas tik vos žemiau pečių (jis gali būti asmeninis, korporatyvinis arba aktoriaus). Puikiausias headshot pavyzdys būtų "Linkedin" tinklo profilio nuotrauka. “Personal Branding” fotosesija yra kur kas platesnės stilistikos. Tai ne tik portretas vos žemiau pečių, bet ir visas įvaizdis. Naudojame daugiau kūno kalbos, detalių bei įvairesnį komponavimą. Tinkamas tiek web puslapio įvaizdiniam kūrimui, tiek kitais įvairiais rinkodaros tikslais.

Per kiek laiko atiduodate nuotraukas?

Nuotraukas atiduodamos per 3-5 savaites. Skubos atveju mokamas papildomas mokestis.

Ką reikia žinoti apie makiažą?

Profesionalus makiažas labai rekomenduotinas visoms moterims. Specialus, fotosesijai tinkamas makiažas atliekamas studijoje. Makiažas pritaikomas pagal apšvietimą, kurį naudojame. Paprastai kuriame natūralų įvaizdį, kad atrodytumėte gaiviai ir paprastai. Jei norite kiek ryškesnio makiažo, mielai tai įgyvendinsime.

01
02
verslo portretas

Kaip pasiruošti fotosesijai?

Pasiruošimas yra labai svarbi fotosesijos dalis. Nuo jo priklauso ir pats galutinis rezultatas. Užsiregistravus fotosesijai iškart planuojame ir konsultacijos laiką detalėms aptarti.

Kiek asmenų gali dalyvauti?

Fotografuojantis studijoje gali dalyvauti ir daugiau asmenų, jeigu tai tas pats įmonės ar asmeninis “brand’as” ir ta pati stilistika.

Nejaukiai jaučiuosi prieš objektyvą, ar patariate dėl pozavimo?

Visiškai nėra pagrindo nerimauti dėl to, jog neturite patirties pozavime. Prisiimu visą atsakomybę, kad jaustumėtės ramiai ir patogiai. Visada patariu kaip elgtis prieš objektyvą.

02
02
verslo portretas

PASLAUGOS IR KAINOS

fotosesija

į fotosesijos kainą įeina fotosesijos planavimas, fotostudijos rezervavimas iki 3 valandų, fotografavimas, nuotraukų pateikimas atrankai, ir 10 vnt. profesionalus nuotraukų retušavimas

450 €

makiažas

Šio tipo fotosesijoms yra būtinas profesionalus makiažas. Rekomenduoju savo vizažistę su kuria bendradarbiaujame jau ilgą laiką, arba galite atvykti jau su atliktu jūsų pasirinktos meistrės makiažu. Už makiažo paslaugas mokama papildomai

nuo 50€

nuotraukos

Dvi savaitės po fotosesijos atsiunčiama nuotraukų išklotinė atrankai. Profesionaliai redaguojamos jūsų pačių atrinktos 10 vnt nuotraukos. Nuotraukos paruošiamos dviejų savaičių bėgyje. Papildomos Nuotraukos kaina:

20 €
verslo portretas

Paslaugų kainos

Asmeninės, šeimos ir \"Personal Branding\" fotosesijų paslaugų kainos prasideda nuo 450€

---

CLOSE
KONTAKTAI