MENU

Šeimos

fotosesija

Šeimos fotosesija - tai klasikinis, niekada iš mados neišeinantis Jūsų šeimos portretas. Minimalizmas, klasika ir švari drobė. Populiariausios šios fotosesijos kategorijos:

- Trijų kartų fotosesija (mama, dukra ir močiutė)
- Bendra šeimos fotosesija
- Laukimo fotosesija

ŠEIMOS FOTOSESIJA

Šeimos fotosesija - tai klasikinis, niekada iš mados neišeinantis Jūsų šeimos portretas. Minimalizmas, klasika ir švari drobė. Trys populiariausios šios fotosesijos kategorijos:

- Trijų kartų fotosesija (mama, dukra ir močiutė)
- Mamos ir dukros fotosesija
- Bendra šeimos fotosesija
- Laukimo fotosesija

GALERIJA

šeimos fotosesija
fotosesija kaune asmenine fotosesija mamos dienos dovana
šeimos fotosesija

D.U.K.

Kiek nuotraukų gausime?

Šios stilistikos nuotraukų kiekis nėra didelis. Esu už vieną tobulą portretą, kuris niekada neišeis iš mados ir kuriame būsite tikras JŪS. Tam reikia skirti išties nemažai laiko, net ir vienai nuotraukai.

Ar teikiate makiažo paslaugas?

Taip, bendradarbiauju su puikiomis visažistėmis, kurios Jūsų patogumui atvyksta į foto studiją .

Ar patariate dėl drabužių stiliaus?

Visada atsiunčiu stiliaus gidą su pavyzdžiais įkvėpimui. Jei pageidaujate išsamios konsultacijos - mūsų stilistė susisieks su Jumis ir Jūs galėsite detaliai derinti savo spintoje esančius drabužius su stilisto papildomais. Tokia konsultacija papildomai kainuoja 50 Eur.

01
02

Nemoku pozuoti, ar patariate fotosesijos eigoje kaip tai daryti?

Jums ir nereikia mokėti pozuoti! (Žinoma, jei nesate dirbusi foto-modeliu :) ) Tai yra portretinė fotografija, kuri skiriasi nuo mados fotografijos, tad atsipalaiduokite - atsakomybę prisiimu aš :)

02
02

D.U.K.

Kiek nuotraukų gausime?

Šios stilistikos nuotraukų kiekis niekada nėra didelis.Ypatingai daug dėmesio reikia skirti mūsų pažinčiai, apšvietimui (kuris tiktų būtent Jums), fonų parinkimui ir pan. Esu už vieną tobulą portretą, kuris niekada neišeis iš mados ir kuriame būsite tikras JŪS. Tam reikia skirti išties nemažai laiko, net ir vienai nuotraukai.

Ar teikiate makiažo paslaugas?

Taip, bendradarbiauju su keliomis puikiomis visažistėmis, kurios Jūsų patogumui atvyksta į foto studiją

Ar patariate dėl drabužių stiliaus?

Visada atsiunčiu stiliaus gidą su pavyzdžiais įkvėpimui. Jei norite išsamios konsultacijos - mūsų stilistė susisieks su Jumis ir Jūs galėsite detaliai derinti savo spintoje esančius drabužius su stilisto papildomais. Tokia konsultacija papildomai kainuoja 50 Eur.

Nemoku pozuoti

Jums ir nereikia mokėti pozuoti! (Žinoma, jei nesate dirbusi foto-modeliu :) ) Tai yra portretinė fotografija, kuri skiriasi nuo mados fotografijos, tad atsipalaiduokite - visą atsakomybę prisiimu aš :)

PASLAUGOS IR KAINOS

Šeimos fotosesijos kaina:

150€ (iki trijų asmenų); 180€ (iki penkių asmenų); 200€ (iki 10 asmenų)

* fotosesiją planuojant savaitgalį + 100€

Į tai įeina:

 

fotosesijos planavimas / fotostudijos rezervacija iki 4val. / fotografavimas / nuotraukų pateikimas peržiūrai bei atrankai

 

*Nuotraukos į šią kainą nėra įskaičiuotos, jos perkamos atskirai po fotosesijos.

 

Nuotraukų paketų kolekcijos prasideda nuo 200€:

-1-

5 vnt. nuotraukų
-
40€ / 1 vnt

200 €

-2-

12 vnt. nuotraukų
-
25 € / 1 vnt

300 €

-3-

22 vnt. nuotraukų
-
18€ / 1 vnt

400 €
Fotografe Kristina Sabaliauskaite

SVAJOJATE APIE ŠIĄ FOTOSESIJĄ?

 

 

Jei svarstote apie šią fotosesiją, tačiau abejojate ir norisi detalesnės informacijos – mielai su jumis apie tai pasikalbėčiau telefonu arba kitoje jums patogioje online platforomoje (Zoom, Google Hangouts ar Facebook Messenger). Tai lengvas ir visiškai neįpareigojantis pokalbis, po kurio jums bus lengviau apsispręsti dėl fotosesijos.

CLOSE
KONTAKTAI