MENU

Verslo portretas

/Headshot/

Headshotas tai profesionalus įvaizdinis verslo portretas, kuris yra naudojamas LinkedIn profilio nuotraukai, kuriant korporaciniame tinklapyje arba kaip reklaminė nuotrauka aktoriams ir autoriams. Pirmas įspūdis yra viskas, todėl profesionalus headshotas ne tik suteiks pasitikėjimo, bet ir verslą atves pas jus!

Verslo portretai
verslo portretas
aktoriaus portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas
verslo portretas

Personal Branding

Personal branding’o (Asmeninio prekės ženklo) portretas - Jūsų asmeninio įvaizdžio reprezentacija socialiniuose tinkluose. Fotosesijos metu svarbu atskleisti asmens savitumą ir unikalumą, tai kas labiausiai pabrėžia Jus kaip asmenybę ir Jūsų skleidžiamą žinutę. Fotosesijos stilistika gali būti labai įvairi - nuo meninės iki komercinės, tai kas tinka Jums labiausiai!

actor headshot fotosesija
portretas aktorius fotosesija
Personal branding fotosesija
verslo portretai
kristina-sabaliauskaite-fotografe-asmenines-fotosesijos
Portreto fotosesija asmeninei svetainei
verslo portretas
verslo portretas
Verslo portretas
verslo portretai

Įvaizdis

Nuotraukų visuma, kurianti Jūsų organizacijos, individualios veiklos ar asmens įvaizdį. Tai pilna kolekcija nuotraukų, reikalinga atvaizduoti Jūsų veiklą: verslo portretai, detalės, interjeras, eksterjeras, bei nuotraukos atvaizduojančios komunikaciją ir teikiamas paslaugas. Nuotraukos naudojamos WEB puslapio kūrimui, reklaminėms brošiūroms, socialinių tinklų reklaminėms žinutėms apipavidalinti.

Komandos

bendra nuotrauka

kuriama pagal individualius Jūsų poreikius ir galimybes

CLOSE
KONTAKTAI